Červen 2012

Prázdniny?!

29. června 2012 v 11:07 | Nutty Lollipop |  videa mojí tvorby
Prázdniny je období, kdy nevíte jestli jste stále v příklad jako jsem já v 8. nebo v 9. třídě,...
Je to takové zmatené období,... jednoduše je to chaos,... nikdy nevite kolikátýho je, co je za den, jediný co si jakž takž hlídáte jsou hodiny(čas), Ale i to většina z vás ne,... Většina ráno nevztává, tudíš vůbec nesnídá, ale rozvnou obědvá, nikdo nechodí spát dřív než ve dvanáct, skoro nikdo se neučí, a všichni se dělají, co chtějí.

Já osobně prázdníny moc nemusím, protože vím, že najdřív na začátku je nechci a pak když už je víc jak po půlce, tak chci zase od znova 2 měsíce prázdnin.


Siblings

28. června 2012 v 15:10 | Nutty Lollipop |  videa mojí tvorby
Tohle není video mojí tvorby, ale videokomix mojí tvorby jen jsem nevěděla kam to dát,...

Výzo!!!

28. června 2012 v 7:00 | Nutty Lollipop |  Depresivní kecy a další kraviny alias Nuttyn deníček
Super ne zítra se rozdávají výza a já se bojím, že dostanu trojku! protože strýc mi řekl, že jestli dostanu trojku, takže celý prázky nepůjdu na počítač, ale nebojte, jestli se to stane, tak sem budu chodit každej den kromě neděle a budu tu tu dobu, co bude v práci xP Takže,... což je: 6:00 až do 15:00
A za tu dobu zvládnu celkem super dopsat nějaký ty články a hlavně Scene and Emo in Paparazzi, =^^= takže úplně první díl je 7.7., takže,... Těšte se, já se teda těším, ale zároveň se bojím výza, já chci dvojku, ale tu nikdy mít nebudu i kdybych se rozkrájela, protože čeština mi nikdy nešla, takže,... vadí mě to, že nám ani ředitel, kterého máme na čeják, dopředu neřekne, co nám vychází, je to pak těžký, když nevíš co máš a nemužeš nikdy povolit,...

KONEC přihlašování

27. června 2012 v 7:18 | Nutty Lollipop
Místa reportérek jsou již zabrané,...
Pozoce dostali:
1. Tori
2. Energy McKee
3. Bunny

Tak skvěle holky! Takže začneme o prázdninách za úkol je:
Natočíte jeden rozhovor s nějakým scene/emo "člověkem" (tentýž úkol platí i pro mne akorát)
Až na Tori, ta dostala místo špehounky, která pozoruje chování xĐ

uzávěrka je v pátek 6.7. na blogu atd. by to mělo být 7.7., takže jednotlivé reportáže rovnou dávejte na youtube já si pak to video stáhnu, stačí jen poslat odkaz.

cosplay

26. června 2012 v 6:59 | Nutty Lollipop |  Fotky Nutty Lollipop
Teď jsem zkoušela ♚VisualDoll Pico♚ zkolorizovat oči a nešlo mi to, sakra,...
Včera jsem si nafotila jednu fotku a to jenom oči, ale protože mi do oka, co má Ciel modrý zasahovali vlasy, tak jsem tu fotku musela ufiknout a nechat jenom to jedno oko,... xĐ

for ♚VisualDoll Pico♚

25. června 2012 v 20:30 | Nutty Lollipop |  Depresivní kecy a další kraviny alias Nuttyn deníček
Takže! Jak jsem slíbila máš tam tu hvězdičku =^^=
líbí? =˘♥˘=

ᵔᴥᵔ koisuru bokun(Morinaga, Senpai)

25. června 2012 v 6:48 | Nutty Lollipop |  Depresivní kecy a další kraviny alias Nuttyn deníček
Tuhle dvojici miluju jsou naprosto skvělí, Když jsem to viděla poprvé tak jsem bulela, ale to není nic nového, protože já bulím furt, i včera jsem bulela, a momentálně jsem v depresích, protože mi rostě břicho a místo svých 48 kil mám 52,... pomoc mám chuť skočit z okna, stává se ze mne tlusťoška,... Prosím, proč se tohle stalo mě, a já si myslela, že já nikdy nestlousnu, no vole jsem špekatka,...

Suicide

23. června 2012 v 11:14 | Nutty Lollipop |  Povídky


Scene and Emo in PARARAZZI!

21. června 2012 v 7:00 | Nutty Lollipop |  Depresivní kecy a další kraviny alias Nuttyn deníček
Jelikož jsem si uvědomila, že jsem Scene, i když o tom nevím, rozhodla jsem, že to podporovat. A tak tady bude nová rubrika a to bude něco jako TOP STAR MAGAZÍN, jak má prima, akorát, že já budu něco jako hlavní reportérka a sháním další tři, jednu už mám zamluvenou, ale není to jisté, takže sháním tři. Reportérky budou mít na práci natočit rozhovory, atd... s Emo/Scene Holkou/Klukem. Poté mi musí včas poslat video, takže prosím přihlaste se, ale musíte být odjinut než z karlovarsýho kraje z toho jsem já xĐ
takže přihláška:
1. přezdívka, kterou chceš používat v pořadu.
2. věk (13-17)
3. kraj, ve kterém žiješ
4. styl
5. email

doufám, že mi tyhle informace o vás budou stačit, potom si třeba můžeme napsat i tel. čísla, třeba až budu mít váš mail. x)

OwO... Kdo to jako je? xĐ

18. června 2012 v 18:42 | Nutty Lollipop |  Fotky Nutty Lollipop
Kdo to asi tak může být? xĐ Správně! Nutty Lollipop with Purple, violet hair! xĐ [foceno přes brále xĐ]

dess č. 31

18. června 2012 v 16:26 | Nutty Lollipop |  dessy blogu...
Tak trochu se omlouvám, že jsem sem tento článek dala až tak pozdě, ale já jsem se koukala na anime a strašně mě to chytlo, že jsem ani neměla moc času,.. promiňte, ale! už jsem tu! A dokoukám poslední 25 a 26 díl a pak se vám budu věnovat! jinak ten design se povedl, co? xĐ

Life is hard! [3.kapiola]

11. června 2012 v 19:39 | Nutty Lollipop
3. kapitola
Cože? Tolik dřiny a přišlo to vniveč?
,,Co to zase meleš! Já jsem vůbec nešpěhovala! Já..." Beth nenapadalo nic co by mohla říct.
,,Tak! Co jsi tu teda dělala?" provokoval Ben.
,,Málem jsem se počůrala! Holčičí záchody byly zabraný!" Beth se cítila čím dál tím více trapně. Ben se začal z plný pusy smát ,,Děláš si srandu? Ty jsi pitomá." Beth než aby sklopila hlavu a rozbrečela se, tak raději nutila alespoň maličký smích.
,,Tak pojď než tě tu někdo uvidí. Ty jsi vážně moje hňupka." Ben ji položil ruku na rameno a smál se.
,,Co jste tam dělali? Hej Bene! To je tvoje holka?" vyprávali a provokovali Bena kluci z týmu.
,,Neblbni hlupáku, je to spíš "moje malá ségra" než holka." usmál se Ben. Beth odstrčila jeho ruku z jejích ramene, strkla ho, že upadl a utekla za Viki, která se lísala k Andymu. Když Viki viděla brečící Beth, která utíká za ní, bežela k ní.
,,Viki už nikdy mě nenech udělat takovou kravinu." brečela Beth.
,,Beth... Co ti provedl? Ty IDIOTE! JÁ TĚ ZABIJU!" začala Viki řvát.
,,Co se ti stalo Viki takovou tě neznám." podivil se Ben.
BUM... Ben dostal pěstí ,,Sakra za co to bylo."
,,Bene ty IDOITE kvůli tobě Beth brečí!" Viki pokračovala v nadávání Benovi.
,,Tak tohle jsi vážně spískal." Andy se zapojil do konverzace.
,,Ale co? Já to vážně nepochopil. Proč se rozbrečela?" zmateně se vyptával Ben.
,,SKLAPNI A ZMIZ!!!" s brekem zakřičela Beth na Bena.
,,Ať jsem se snažila sebe víc, nikdy mu nedojde, co k němu cítím. Nikdy si neuvědomí, že ho mám ráda, co mám teda dělat Viki?" zeptala se Beth, když už Ben nebyl v dohledu.
,,Nevim, tohle je vážně hlupák." odpověděla Viki ,,Jé promiň, že ti nemužu pomoct, ale mamka nebude moc ráda, když příjdu pozdě, tak zítra, vyřešíme to neboj." Viki se rozloučila a odešla.
Ráno...
,,Ahoj, co ti včera bylo, že jsi brečela, nevim proč, ale nějak mi přišlo, že si všichni myslí, že za to mužu já." Ben měl neustále kecy, ketré velice znepříjemňovali Beth dny.
,,Nekecej a na to jsi přišel kde? Ve hře "chcete se stát milionářem?" ani bych se nedivila, kdyby jsi k tomu potřeboval dokonce i nápovědu, takže kterou jsi pro to poučil? Padesát na padesát? zavolal jsi kamarádovi? nebo ti poradilo hlediště?" rozzlobila se Beth ,,Víš co? kašli na to!" Beth sklopila hlavu a pomalu jí stekly slzy ,,Beth není ti nic? Proč zase brečíš?" měl o ni starost Ben ,,Proč jen jsem tak MRŇAVÁ a proč ty jsi takovej IDIOT?" odstrčila Beth Bena a utekla na wc.
,,Jsem si jista, že kdybych byla vysoká jako Viki, tak by jsme spolu určitě chodili a nebyla bych pro něj jen jako "jeho malá ségra". Proč mě bůh tak trestá?" brečela Beth. Ben vešel na záchody ,,Beth? opravdu mě děsíš, co se ti stalo?"
,,Zamilovala jsem se. Do Jednoho vysokýho IDIOTA, co chodí na basket." řekla Beth a Ben se na ni udiveně koukal a ona jen mlčky čekala, co ji odpoví, myslela si, že ji v mžiku odmítne kvůli její víšce. Ben stále strnutě stál a mlčel.

Ben se začal smát z plné pusy. Beth se začala cítit trapně. Netrvalo dlouho a rozbrečela se. Ben se přestal smát ,,To máš toho kluka tak ráda?"
,,Ty IDIOTE!!! Nech mě být!" rozčílila se ještě víc Beth a utekla.
,,Co jsem provedl?" Ben stále nepochopil, ale raději utíkal za ní. Viki uviděla, jak za okny školy utíká malý černý oblouček a pak jí došlo, že je to Beth, protože za Beth utíkal Ben.
,,Co jsi jí provedl! JÁ TĚ UŠKRTÍM!!!" zakřičela Viki na Bena, když se jí Beth vrhla do náruše a objímala jí ,,Já ho nenávidím! Je to IDIOT!" brečela víc a víc. Najednou se objevil v blízkosti malý kluk cca 160 cm jen o pár více než je Beth,hnědovlasý s hnědýma očima. Na první pohled byl celkem hezký. Něco si chvíli šeptal s Benem. Ben jen smutně kokl po Beth a odešel.
,,Už jsem to s tím idiotem domluvil, prej už nebude otravovat." usmál se na Viki a Beth malý kluk Max.
,,JAKEJ IDIOT?! JÁ TĚ SLYŠÍM!" přiběhl Ben celý naježený.
,,Ouh...Sklapni a jdi!" s klidem se Max otočil k Benovi, který jej poslechl a odešel.
,,Proč se tě tolik bojí?" mlčicí Beth najednou projevila zájem.
,,Ale známe se už dlouho. A po pravdě s holkama to umí spíš já." tak trochu s Beth flirtoval.
,,Páni, ten kluk je vážně milý." pomyslela si Beth ,,Jo a jakže se jmenuješ?" zeptala se a utřela si slzy ,,Já jsem Beth, nejsi taky nějaký malý?"
,,Nejsem, ve vnitřku je moje duše xkrát větší než kterákoliv jiná, ovšem... jako ta tvoje." zase s ní trochu koketoval. Viki se ten kluk vůbec nezamouval. Nějak jí z něj nebylo dobře.

Life is hard! [2. kapitola]

10. června 2012 v 16:37 | Nutty Lollipop
2.kapitola
HUH?! Já a basket?!

,,SAKRA! Zase jsem zaspala!" rozčilovala se na sebe Beth vyhrabávající se z poslete v králíčkovém povlečení.
,,Beth! Už se jde do školy a ty teprve vztáváš? Děláš si ze mě legraci? Honem. Pomůžu ti jdi si vyčistit zuby a učesat se, já ti připravím uniformu." rozrazila dveře Viki a popoháněla ji.
,,Jasně, jasně, díky!" poděkovala Beth a pospíchala do koupelny. Za necelých deset minut byla již Beth tak též jako Viki připravena jít do školy a honem běželi, aby nepřišli pozdě. Stihly to jen tak tak.

,,Kde jste se couraly? Měla by jsi více sportovat jinak se stanou tvoje krátké nohy tvým hendikepem." Ben jen tak pro potěšení z hádání se s Beth jí neustále otravovat úšklebky na její víšku.
,,SKLAPNI TY MELMENE, TY NEJSI KLUK TY JSI OBR!" rozčilovala se Beth.
,,Miláčku, promiň, že jsem nemohla dorazit dříve alespoň, že jsme tu ještě dřív než zazvonilo, ale i tak je mi líto, že jsme nemohli jít spolu do školy." řekla Viki svému klukovi a cítila se provinile.
,,To nic Viki stejně za to může tahle trpaslice." vpletl se do řeči Ben a vysmíval se Beth.
,,SKLAPNI! NEBO TĚ ZABIJU!" stále se rozčilovala Beth. Nastěstí zazvonilo, takže Bethino a Benovo pošťuchování nepokračovalo.

Po škole měl Ben basket a Viki a Beth se šli opět koukat. Beth sobě a Viki namlouvala, že na basket se chodí koukat jen kvůli tomu, že na něj chodí i Viki a tak chodí s ní, i když věděla, že kvůli tomu to nedělá.
,,Hm... Možná, že bych měla nějak sportovat, přece jenom bych mohla trochu zhubnout, protože čím jsem menší tím vypadám více tlustá." přemýšlela nad hloupostmi Beth ,,Jo, přidám se, ale jak? Možná, že... Co když to nedělám jenom kvůli sobě, ale kvůli B...E...N...O...V... ne to je vyloučené." třásla hlavou a nevěřila, jak jen mohla myslet na takové hlouposti.
,,Děje se něco?" dělala si starosti Viki.
,,Nene, dobrý, jen... Co kdybych chtěla hrát basket za chlapecký tým? Docela by mě zajímalo, co si o mě myslí Ben." styděla se za to, co řekla Beth.
,,Ale ne! Já jsem si to myslela. Tobě se líbí! Fájn. Uděláme z tebe kluka!" radostně zajásala Viki.

,,Vítej v mém královstí!Ale moc dlouho se tu nezahřejeme. Můj brácha má podobnou velikost jako ty a prý za týden chce přestoupit na naší školu! Jupí!" Viki přivedla Beth do jejího pokoje.
,,Cože? Ty máš bráchu? A kolik mu je, že je taky tak mrňavej?" divila se Beth.
,,Ehm... Je to super šprt, takže přeskočil pár tříd." Nějak se nechtělo Viki říkat kolik mu je, protože si byla jista, že se Beth rozčílí.
,,KOLIK MU JE!" nutila jí říct to Beth.
,, 13..." řekla provinile Viki.
,,Cože? A mě je 16! Jak mužu být tak MRŇÁVÁ!" rozbrečela se Beth.
,,To bude dobrý. Klid. Raději pojď než se vrátí, jdem šlohneme mu nějaký ty hadry a pak ho příhlásíme "Jakože" do toho basketu a budeš tam chodit ty jo?" Viki ji uklidnila a provedli svůj plán.
,,Nejprve musíme zakrýt prsa, tak aby ti nepřekáželi při sportu." Navrhla Viki.
,,Viki? Mám tě ráída jsi moje nejlepší kámoška." rozbrečela se radostí Beth.

Po týdnu...
,,Pánejo nevyděli jsme se?" podivil se Ben při pohledu na Beth v převleku za kluka.
,,No jo, nejsi ty ten vysokej IDIOT, co když jde po ulici tak se bouchá hlavou o bilbordy?" vysmívala se Beth Benovi. Ben se rozčílil a chytil Beth za triko a zvedl jí do výšky, protože si myslel, že je kluk ,,Máš nějakej problém PRCKU?!"
,,Klid to byl fór!" trochu se bála Beth.
,,Tak to vítej Alexi!" položil Beth Ben na zem a pouchl ji přátelsky, ale bolestivě do ramene.
,, Páni tolik mu to sluší, když se naštve." zase se Beth rozplývala nad krásou Bena. Ben měl černé vlasy, které na slunci házeli fialové odlesky a měl modré oči. Byl vysoký, přátelský, milý a strašně rád si z lidí utahuje. rád provokuje Beth kvůli její výšce.
,,Takže! Nováčci! Pojďte do hry!" zakřičel Ben, jelikož je kapitánem týmu.
po hře byla Beth velice vyčerpaná a už sotva udělala krok.

Schovala se do kabinky na klučičích wc a převlíkala se zase na sebe, než vyšla z kabinky poslouchala asi pět minut jestli tam nikdo není. A když si byla jista, že tam nikdo není vyšla ven a u umyvadla stál Ben a vypadal docela deprimovaně.
,,Huh? Co tu děláš? Ty špehuješ kluky na záchodech? Ty jsi, ale zvrhlá, mrňavá a zvrhlá!" Vsmíva se Ben, i když o tom nic nevěděl.

Dirty Students [1. díl]

9. června 2012 v 10:19 | Nutty Lollipop


regenarace? aneb malý zázrak

8. června 2012 v 22:44 | Nutty Lollipop |  Depresivní kecy a další kraviny alias Nuttyn deníček
Už jsem ani nečekala, že by se můj dnešní stav nějak obrátil k lepšímu,..
Ale ono se tak stalo,... Stalo se, že je můj kluk velice vnímavý, milý a neumím sim představit, že by byl jiný,... Je to můj kluk,... Už jsem si začínala myslet, že to coé jsem psala v předešlém článku budu muset dodržet a to by se mi asi ani moc nepovedlo, protože strašně ráda se zasměju vtipným věcem a strašně ráda nosím barevné oblečení =^^=

Broken heart

8. června 2012 v 21:43 | Nutty Lollipop |  Depresivní kecy a další kraviny alias Nuttyn deníček
Nechci tu zase prudit s tím, jak je můj život nesnesitelně nesnesitelnej, ale já za to nemohu.

Je konec...
Slibuju, že už se nikdy neusměju, a že alespoň do 19. prosince budu chodit v černém. Ať jsem se snažila přehlížet jeho chyby a vady, tak to nebylo dostatečné,... Nikdy nebudu v jeho očích jako pěkná holka,... Vždycky bude někdo po kom by toužil více a přitom,... U mne to tak není, jsou kluci, které jsem odmítla kvůli tomuhle HLUPÁKOVI, ale to mu nevadí,... Nejspíš mne zanedlouho vymění za mojí spolužačku, se kterou strávil veškeré dnešní přestávky,... x'(

Life is hard! [1. kapitola]

8. června 2012 v 19:46 | Nutty Lollipop
1. kapitola
Cože? Ben? Je ten pravý?

V zelených korunách stromů v tomto parku si prozpěvovali ptáci a potůček za cestičkou šuměl. Před cestičkou byla dřevěná lavička, na nýchž seděla Beth a Viki čekající na Bena.
,,Nechápu jak na to mohl zapomenout!" rozčílila se Beth. Vydechla, rukou si hodila ofinu nahoru, která jí stejně hned zase spadla do obličeje a otočila se na Viki sedící vedle ní.
,,Jo to já taky ne!" dodala Viki. Viki je Bethina nejlepší kamarádka již od dětských let. Je vysoká, chytrá, bystrá, pylná a všeobecně dokonalá a perfektní, ale ne namyšlená ani zlomyslná, bezohledná. Má dlouhé blonďaté vlsy, které si jako Beth barví na fialovo, občas vypadají jako sestry, malá a velká, dlouhovlaská a krátkovlasá, lenivá a pylná, Viki má malý pěkný a symetrický nos, pěkná, plná ústa, zaujímavějící, modré oči s dlouhými řasami a krásným světlím obočím nad nimi, neustále uklidňuje Bethiny nálady. Její věk je 16 let a spolu s Beth a dalšími spolužáky chodí na střední školu.
,,Víš co? Jdem domů!" řekla Beth. Beth je krpatá, hubená, lenivá, ne moc hezká, celkově vypadala jako Samara, ve škole zaostává za ostatními a mezilidské vztahy se jí také nedaří pochopit. Má tmavě hnědé a krátké vlasy, které si barví na fialovo, malý nos, který se podobá hrušce, středně velká ústa ne moc nabudivá, velice černé oči, obočí má vždy vytrhané, ale moc tmavé a neustále si stěžuje na ostatní.
Při cestě Viki a Beth domů si povídali o tom hlupákovi, co nikdy nedorazí včas ,,Já toho idiota zabiju! Opravdu nechápu, že muže být skoro ten nejchytřejší člověk ve třídě, tak natvrdlej!" řekla Beth
,,To je v pohodě, zítra je taky den a ještě k tomu potkáme ho ve škole ne? A na tu určitě nezapomene." uklidňovala jí Viki...
,,Jo jediná věc v ženském rodě, na kterou by nezapomněl!" nahořkle dodala Beth. Viki se zastavila a mile se na ní usmála. Beth se podivila ,,Co?"
,,Aj a pak kdo je tu IDIOT..." už se smála na plnou pusu ,,...Dneska je přece basket."
,,Cože? Dnes je 17. květen?" Ještě víc se podivila Beth.
,,No já nevím... Kolikátýho je, když včera bylo 16.? A taky hádej, jak důležité postavení má Ben v týmu a hádej, jak důležitý je dnešní zápas!" Viki trochu škádlila Beth.
,,No jo, SAKRA!" okamžitě Beth chytla za ruku Viki a při běhu do školy jí táhla za sebou.

Všude kolem se ozýval hukot fanoušků a faninek spolu s raztleskávačkami povzbudujícími na okrajích pod tribunami, házely vzájemně na sebe kyselé obličeje s roztleskávačkami hostujících hráčů."
,,Hej! Tady jsem, jsem volnej, přihraj!" volali na sebe hráči v hřišti.
,,Miláčku! Já jsem tady!" Volala Viki na svého kluka zatímco se Beth utápěla v představě, že se podobá spíše malinkaté panence než dívce, ale když se koukla do hřiště viděla tam Bena, tak soustředěného na hru a docela jí to zaujalo.
,,Hm, co kdybych zkusila taky nějaký ten sport, třeba klidně i ten basket."nahlas přemýšlela Beth.
Viki se na ní otočila ,, Tak to těžko, protože dívčí basketový tým byl rozpuštěn už dávno, protože tam nikdo nechodil, většinu holek vzali spíš "Fashion cluby" třeťaček."
,,Aha, škoda..." smutně se koukala Beth ,,...Hm a co kdybych se zeptala jestli si mě nedaj do týmu ke klukům."
,,Raději to nech plavat, víc holek se už ptalo a vidíš snad na hřišti nějakou pobýhat? Leda tak od přestávkách a to jsou roztleskávačky." vysvětlovala Viki Beth, že tato možnost není moc pravděpodobná. Beth opět klesla se zrakem, prohrábla si vlasy a opět se zahleděla do hřiště. ,,Hm... Benovi to vážně sluší." pomyslela si Beth.

Po zápase se sešli všchni čtyři, Beth, Viki, Ben a Vikin kluk Andy(Andreas), před tělocvičnou.
,,Miláčku dneska jsi vážně zazářil." Viki si stoupla na špičky a políbila Andyho. Beth sklopila hlavu a brblala si pod nosem ,,Kdybych já chtěla políbit kluka musela bych si stoupnout na židli nebo štafle."
,,Hele před týdnem, když jsem se s vámi pomlouval, že s tebou a s Viki půjdem pro Andyho a pak na pláž jsem zapomněl, že je ten zápas." řekl Ben a chytl ze zhora za bradu zakrslou Beth, aby k němu směřoval její zrak. Beth se zastavil dech, když ho viděla. Tlouklo jí tak silně srdce, že by bylo možné ho slyšet i zde. Ben se na ní podíval ,,Promiň, já mohli bych jít zítra?"
,,Ehehe... zítra? Kdykoliv!" sotva ze sebe vyhrkla Beth a Ben se na ní usmál a ona měla pocit, že se zastavil čas. Nemohla se na něj přestat koukat. Rozdělil jejich oční kontakt Ben, otočil se k ní zády a šel za dívkami, které ho již dlouho obdivují.
,,Júúú Bene! ÁÁÁ!" zakřičeli jedno hlasně všechny tři dívky.
,,He... Dal jsem do hry vše a zvítězili jsme." řekl a mrkl na ně.
Beth si klekla na kolena a pomyslela si ,,Hm... co to se mnou je? SAKRA prober se!" mezi tím se Ben vrátil zpět do jejich malé čtyřčlené party a zeptal se Beth ,, Není ti nic? Nevím proč, ale mám dojem, že se neustále zmenšuješ." zmateně na ní koukal ze zhora.
,,JÁ JSEM NA KOLENOU! A VŮBEC NEJSEM MRŇAVÁ, KRPATÁ ANI ZAKRSLÁ!" zakřičela Beth, otočila se a utekla.
,,Neproveld jsem něco?" zeptal se Ben.
,,Em... Tak tohle si u ní vyžehli sám. Já se jdu miláčkem ještě projít." namítla Viki a ruku v ruce odešli Andy a Viki.

Beth kvůli své malé postavě neběžela příliž rychle, tudíž nebylo pro obrovitána jako byl Ben těžké ji dohonit. Ben ji chytil za ruku, klekl si na kolena a objal ji ,,Zlobíš se? Promiň, co se ti vůbec stalo, že jsi klečela?"
,,Co je ti po tom BLBČE!" odtrhla se od něj, strčila ho, že spadl na zadek a ona utekla domů.
,, Nechápu, proč se stará, stejně by se mnou nechodil! a co je vůbec mě do toho jestli by se mnou chodil! BOŽE! ZABÍ MĚ!"

Beth jakmile dorazila domů, utíkala do svého pokoje, ale nešťastně zakopla na schodech a skutálela se ze schodů přesně v momentu, kdy dvěře, které jsou naproti schodům, otevřela její matka a za dveřmi Ben.
,,SAKRA! Co tu děláš?" rozčilovala se na Bena Beth.
,,Co tu dělám já? Spíš co tu děláš ty." vyptával se Ben.
,,Já tu bydlím!" odcekla ho Beth stále válející se na zemi.
,,Tady na zemi?" škádlil jí Ben.
,,Zakopla jsem!" Beth se rychle zvedla ze země.
,,Určitě se to stalo kvli tvým malým nohám." stále jí škádlil Ben.
,,Chceš se hádat!? Fájn!" Beth se naštvala a sotva s ejí povedlo chytit Bena za ucho a vedla ho ven, kdy ho z malých venkovních schůdků nakopala do zadku.

,,Ahoj, konečně jsem se dostala k telefonu. Celou dobu jsem se hádala s Benem." povídala si přes telefon Beth s Viki.
,,Mmm... A co jste dělali? Co ti řekl? Neříkej mi, že se ti nelíbí. Celá jen záříš, když ho vidíš hrát basket a nebo když jste spolu." řekla Viki.
,,Ale prosim tě!..." zastavila se Beth ,,...No dnes mu to vážně slušelo a jak mě objal nebo jak mne chtl za bradu, měla jsem takovou chuť ho políbit." řekla si v duchu, co by Viki nejspíš neměla odvahu přiznat.

Když si dovolali Beth šla spát, ale douho přemýšlela nad Benem ,,Vážně jsem se zamilovala? Dokázal by se mnou chodit? Je to ten pravý?"

Dnešek? Co z toho může vzejít?

7. června 2012 v 6:51 | Nutty Lollipop |  Depresivní kecy a další kraviny alias Nuttyn deníček
Dnes budeme spolu s jednou z mých nejlepších kamarádek,
konkrétně s Máňou(mojí Sofí), prodávat charitativní propisky,..
Docela se na to těším, i když mne mrzí, že jsme přišli tímto o
výtvarku a compy, ale já to přežiju, konečně budeme dělat něco
jinýho než obvykle bude to určitě vzrušující, být někde jen s
kamarádkou bez učitelů, SUPER !!! xĐĐ

NUDA, NUDA, OPRUZ, NERVY,...(posledních pár dní)

5. června 2012 v 7:19 | Nutty Lollipop |  Depresivní kecy a další kraviny alias Nuttyn deníček
Poslední dobou mám fákt hnusný bolesti v krku,
ale proto jsem neskysla ráno na compu u nového článku,
jejikož máme dnes odevzdávat slohovou práci na
český jazyk na téma "úvaha" musela jsem se s tím řádně
posrat, ale bylo to celkem lehké,... Čekala jsem,
že nad tí strávím hodinu a budu mít tak tři řádky, ale já
jsem nad tím strávila asi jen půl hoďky a napsala
jsem dvě celý stránky, bomba ne,... Ale celkem nuda, celej
můj život je založený na NUDĚ, PRUDECH(spolužáků, sestry + mého občas přitloublího kluka, ale včera s ním u nás,... NE máte smůlu já to nepovím ani nenapíšu, ale nebojre k "tomu" nedošlo,.... díky bohu xĐ miluju ho, ale že bych s ním spala tak to zas ne, protože spolu chodíme zatím jen 7 měsíců a to je dost málo, chci s ním chodit alespoň ještě rok nebo dva až tři, ale nebylo by ke škodě s ním chodit i déle,... xĐĐ já jsem magor už musim do školy tak "čáute" milý čtenáři,.. xĐ =^^=

=^^= páni to jsem vážně tak strašná? xĐ

4. června 2012 v 6:29 | Nutty Lollipop
Takto mne vidí Máňa: ,,Kámoška, kterou všichni co máte blogu nebo navštevujete blogy, na jejím blogu pořád na mě naráží. Nevím o co jí jde a docela by mě i to zajímalo. Ona je ta oblíbená. Ona je ta, o který se mluví. Tak nevim o co jí jde a jestli so to Sandro právě čteš doufám, že mi to nějak vysvětlíš... Bavíte se s Luckou a Romanou tak se snad můžete bavit i semnou a né vést konverzaci jenom mezi váma třeba!!!!"
Takže,... Blogová odpověď:
,,Nejsem vůbec, ale vůbec oblíbená,... A já se s tebou bávím, a možná, že jak ty říkáš, jsem oblíbená jen proto, že se dokážu bez pýchy, nabubřelosti a zlosti omluvit, dokážu uznat chybu a bez zbytečných keců se omluvit! Chápu, že se cítíš ublížená. Vážně jsem nečekala, že tě až natolik rozčílí pojmenování "šprtka" no pokud tě to vážně tak rozčílilo, tak se omlouvám,... Upletla jsem ti nausmířenou náramek =^^= je tak strašně roztomilej, určo se bude líbit xĐ no jinak ve škole ti ho předám a už se nezlob, nechci si dělat nepřátele z mojich nejlepších přátel jo a být šprt je super a vůbec to není urážka jen ostře v mojem deníku mělo vyznět jen to, že tě učitelé naprosto baští xĐ"
Toť vše,... nemám k tomu co dodat,.. doufám, že se ma mne už nezlobíš nerada ztrácím jedny ze svých nej,..

good night,...

2. června 2012 v 23:55 | Nutty Lollipop |  Depresivní kecy a další kraviny alias Nuttyn deníček
Takže,..
Dětičky pokud tu ještě přenocujete jako já,
tak by jste to měli začít balit,...
A jít spát,...


Dobrou noc,...


deníček 28.5.-2.6

2. června 2012 v 21:15 | Nutty Lollipop |  Depresivní kecy a další kraviny alias Nuttyn deníček
Pondělí 28.5. byl den jako každý jiný,... NUDA,...
Nejdřívě Chemie, poté čeština(pozn. NUDNÁ, PROTIVNÁ,...), matika, ČIG(Pozn. byly jsme rozřaděny po dvojicích do jiných tříd a my jsme s Romanou schytali zrovna 5. třídu,... NUDA), Anglina(pozn. opětovné řešení našich nevychovaných spolužáků,... NUDA),... A pak domů,... doma: NUDA
Úterý 29.5.
Dvě hodiny češtiny(pozn. povídali jsme si o hádkách s rodiči, já se strýcem, žádné problémy nemám tudíš jsem jen koukala a jen neobvykle jsem někdy něco řekla,... NUDA), matika, dějěpis(pozn. NUDA),blá blá blá, VKO 9.vyučovací hodina(pozn. učitele na VKO nenávidím, páč si na mne zasedl, kvůli mému stylu a kvůli tomu, že nechci hrát 9. třídě na akademii keř, takže,... NUDA A NERVY), a pak domů,... Doma: Uklízení, NUDA,...
Středa 30.5.
přírodopis, ČSP(pozn. místo učitele na čsp jsm měli toho učitele na vko a museli jsme uklízet u školy takže,.. NERVY a jedna šprtka ze třídy, protože jí učitelé úplně milujou, že by jí klíďo i láskou sežrali, tak ta si psala nějaký zp*caný kartičky na compech,... takže,... NERVY),Zemák, Anglina, volná(pozn. SUPER, protože jsem koukala na compech ve škole na lovely complex =^^=,... Takže... Maximální radost,...), tělák(pozn. nenávidím tělák,... takže,... NUDA), a pak domů a tam: Uklízení, NUDA,...
Čtvrtek 31.5.
Už od rána jsem měla nerva, protože mojí ségru mají všichni raději než mne a to jsem hodnější, nejsem tak drzá a skoro nikdy jsem neodmlouvala,... A ten den měla narozeniny,... (pozn. HRŮZA,.. takže celej den NUDA A NERVY)
Pátek 1.6.
Tento den měl být sportovní den, protože je to den dětí, ale nic nebylo, ptotože pršelo, takže jenom ta naše třída byla na compech ve škole a celých 5 vyučovacích hodin, takže jsem dokoukávala lovely complex(pozn. nejlepší den v tejdnu,..)
Sobota 2.6.
Dnes byl celkem špatnej de, i když jsme se se sestrou a jejím klkm celekem dost nasmáli byl špatný,.. (pozn. vím, že by ten deníček měl být ze sedmi dní, ale to by nikdo nečetl, prootže by to bylo dlouhý i tohle určo nikdo číst nebude,... takže,... NUDA)

dess č. 30

2. června 2012 v 8:14 | Nutty Lollipop |  dessy blogu...
Takže,...
jesli se vím nelíbí tak si polibte, protože mi trval asi tak 2 hodiny,..! Twl a to mě designy zaberou kolem půl hodiny,... a teď? Twl mám dost,... Takže,...
takže,... na záhlavku je skupina, kterou jsem našla ráno v 6 hodin a hodně se mi zalíbily jejich písničky, tak jsem si s nima udělala design,... A moje nejoblíbenější postava z té skupiny je ta holka s modrýma dredama asi jste si všimly co? xĐ Miss Pixel,... xĐ


Eisenfunk

1. června 2012 v 11:36 | Nutty Lollipop |  Play list
Tak tahle písnička nemá chybu,...